• Kompleksowy wynajem

    Kompleksowy wynajem

    RUSZTOWAŃ
    I SZALUNKÓW

Kontakt

Altrad Montaż Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres siedziby:
08-110 Siedlce ul. Starzyńskiego 1

Adres do korespondencji:
08-130 Kotuń, Polaki 23a

NIP: 821-21-95-840, Regon: 711-680-770  
KRS: 0000031858, Kapitał zakładowy: 4 900 000 zł  
PKO Bank Polski SA nr 21 1020 4476 0000 8802 0329 2000

Zarząd:

Dariusz Krzykowski - Prezes Zarządu

tel. 693 951 140, e-mail: d.krzykowski@amm.siedlce.pl

Działy Handlowe:

Oddział Polaki

Polaki 23a, 08-130 Kotuń
tel. 25 794 82 00, fax 25 794 82 01

Dawid Skolimowski
tel. 693 951 160, e-mail: d.skolimowski@amm.siedlce.pl

Radosław Abramowski
tel. 693 951 151, e-mail: r.abramowski@amm.siedlce.pl

Tomasz Michalak
tel. 693 951 153, e-mail: t.michalak@amm.siedlce.pl

Paweł Olszewski
tel. 693 951 146, e-mail: p.olszewski@amm.siedlce.pl

 

Oddział Lublin

20-207 Lublin, ul. Turystyczna 44
tel./fax 81 44 100 20


Tomasz Kaczor
tel. 693 951 149, e-mail:
t.kaczor@amm.siedlce.pl

Wojciech Pasternak
tel. 609 951 193, e-mail: w.pasternak@amm.siedlce.pl

 

Oddział Warszawa

05-077 Warszawa-Wesoła, ul. Rumiankowa 11A/3
tel./fax 22 77 33 595

Paweł Ułasiewicz
tel. 693 951 157, e-mail: p.ulasiewicz@amm.siedlce.pl

Agnieszka Zacharska
tel. 605 951 156, e-mail: a.zacharska@amm.siedlce.pl

 

Magazyn rusztowań i szalunków

Polaki 23a, 08-130 Kotuń
tel. 25 794 82 00, fax 25 794 82 01

czynny: poniedziałek-piątek 7.00-14.00

 

Dział Gospodarki Magazynowej

 

Szalunki:

Piotr Grodzicki
tel. 693 951 164, e-mail: p.grodzicki@amm.siedlce.pl

Michał Wiewiórka
tel. 605 951 169, e-mail: m.wiewiorka@amm.siedlce.pl

Rusztowania:

Wojciech Robak
tel. 693 951 145, e-mail: w.robak@amm.siedlce.pl

Marcin Wołosiak
tel. 607 991 167, e-mail: m.wolosiak@amm.siedlce.pl

 

Dział Administracji

Beata Wołosiak
tel. 693 951 148, e-mail: b.wolosiak@amm.siedlce.pl

Joanna Dymek
tel. 693 951 158, e-mail: j.dymek@amm.siedlce.pl

Robert Cybulski

tel. 693 951 155, e-mail: r.cybulski@amm.siedlce.pl

 

Dział Montażu

Artur Wiewiórka
tel. 603 951 965, e-mail: a.wiewiórka@amm.siedlce.pl

Piotr Szmulik
tel. 607 991 161, e-mail: p.szmulik@amm.siedlce.pl

 


Formularz kontaktowy